Víťazom Stümpel Cup-u tím Áhoyte

StumpelCUp

stumpel-cup-2014Na vedľajšej ploche zimného štadióna sa odohral 19.ročník prestížneho hokejbalového turnaja Stümpel Cup 2014.

Čítať ďalej: Víťazom Stümpel...

Rozlosovanie Stümpel Cup-u.

StumpelCUp

stumpel-cup-titulkaPočas tohto víkendu čaká Nitru prestížny hokejbalový turnaj Stümpel Cup. Prinášame vylosovanie turnaja.

 

Čítať ďalej: Rozlosovanie...

V Nitre opäť Stümpel CUP 2014

StumpelCUp

stumpel-cup-titulkaNa konci júna sa v Nitre uskutoční už 19. ročník prestížneho hokejbalového turnaja Jozefa Stümpela, nesúci jeho meno - Stümpel Cup. V 4 skupinách po 3 tímy sa mužstvá pobijú o osem postupových miest zaručujúcich účasť v štvrťfinále (z každej skupiny postupujú dve mužstvá).

Čítať ďalej: V Nitre opäť...

nitra.sme.sk: Stümpel Cup štvrtýkrát vyhrala Dodova partia

StumpelCUp

reg nrTradičný hokejbalový turnaj pod Zoborom napísal už svoju osemnástu kapitolu. Stümpel Cup dospel a výkony jednotlivých mužstiev na vedľajšej hracej ploche zimného štadióna túto skutočnosť iba podčiarkli.

Čítať ďalej: nitra.sme.sk:...

Výsledky: 18.ročník Stümpel Cup

StumpelCUp

foto-062iOsemnásty ročník už tradičného turnaja Stümpel Cup spoznal svojich víťazov a ocenených. Vynikajúci hokejbalový turnaj prilákal a opäť po roku spojil priaznivcov hokejbalu.

Čítať ďalej: Výsledky:...

Rozlosovanie Stümpel Cup

StumpelCUp

113395Spoznali sme všetky zúčastnené tímy na prestížnom turnaji v Nitre s názvom Stümpel Cup 2013. Kto s kým a hlavne kedy sa dozviete v článku.

Čítať ďalej: Rozlosovanie...

Stümpel Cup 2012 vyhral Áhoyte team

StumpelCUp

Stümpel team neobhájil víťazstvo z minulého roku, keď vo finále podľahli Áhoyte team-u.

Čítať ďalej: Stümpel Cup 2012...

Stümpel Cup 2012

StumpelCUp

17. ročník tradičného hokejbalového turnaja v Nitre sa blíži.

Čítať ďalej: Stümpel Cup 2012

Prvá časť Stümpel Cup Junior za nami

StumpelCUp

Na vedľajšej ploche zimného štadióna začal počas uplynulého víkendu Stümpel Cupu Junior. Na programe boli tri hráčske kategórie U12, U14 a U16.

Čítať ďalej: Prvá časť Stümpel...

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.