Posledný zápas základnej časti proti LG

Kategória: Seniori

pozvanka-nr-lgV sobotu sa môžeme tešiť na posledné kolo v základnej časti proti LG AZHOKEJ Bratislava.Stretnutie je na programe v sobotu 26.marca o 13.hod.

 

Oba celky sa stretli v aktuálnej sezóne v 11.kole, ktoré sa odohralo 31.októbra v Bratislave. V dramatickom a vyrovnanom zápase napokon rozhodlo až predĺženie, v ktorom domáci vyhrali 3:2. Nitra má teda čo svojmu súperovi vracať.
Pri pohľade do tabuľky je jasné, že Rytieri horšie ako na druhom mieste skončiť nemôžu. Iba prípadná výhra a zaváhanie Skalice v predposlednej Považskej Bystrici by mohla Nitre pomôcť skončiť na prvom mieste po základnej časti.
Úplne inak je na tom LG. S 28 bodmi sú síce Bratislavčania na postupovej ôsmej priečke, ale iba o skóre pred Pruským. V pásme ohrozenia play-off je aj Petržalka, ktorá bojuje v priamom súboji o postupové miesta s Pruským. Z toho vyplýva, že LG Bratislava potrebuje v Nitre jednoznačne vyhrať, ak sa chcú hráči predstaviť v štvrťfinále play-off. Inak by sa museli spoliehať iba na zakopnutie Pruského.

„Myslím si, že nálada v kabíne je normálna, to že sa nám nepodarilo vyhrať proti Ružinovu a Petržalke neberieme zase moc tragicky. Momentálne sa nepozeráme na to, či budeme víťazi základnej časti. Ide nám o to, aby sme nešli do play-off so sériou prehier. Minulý rok sme tiež vyhrali titul aj napriek tomu, že sme neboli víťazi základnej časti. Paradoxne nám toto umožnilo oslavovať titul na domácom ihrisku," povedal pred posledným zápasom v základnej časti Stanislav Petrík.

„Čaká nás určite ťažký zápas. Môžeme povedať, že už pred týmto zápasom máme isté druhé miesto. Budeme sa určite snažiť vyhrať a trošku sťažiť LG účasť v play-off," reagoval na sobotný zápas hlavný tréner Rytierov Jozef Ďuris.

Čaká nás teda zaujímavý zápas, ktorý je na programe v sobotu 26.marca o 13.hod. Príďte povzbudiť Rytierov na vedľajšiu plochu zimného štadióna.
22.kolo, sobota 26.marca 2016 o 13.hod: HBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG AZHOKEJ Bratislava

pozvanka-nitra-lg

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011