Rytieri nezvládli zápas s Ružinovom

Kategória: Seniori

nitra-ilustrak HBK Nitrianski Rytieri Nitra – Leaders Ružinov 0:3 (0:1, 0:1, 0:1), góly: 5. Huber (Mydla), 26. Rímsky (Danko, Střecha), 32. Huber (Behúl)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík – Titka, Maxin, Káčer, Martiška, Žitný, Gajdoš, Beniač, Daniška, Bujdák, Mach, Konig, Ecker, Cajchán, Myjavec, Riegel, Ščasný, Gajdoš

V Nitre sa od úvodných minút hral bojovný hokejbal. Domáci hráči si vedeli vypracovať viac gólových príležitostí, ale skórovať sa domácim Rytierom nepodarilo v zápase ani raz. Ružinov sa dokázal presadiť postupne v každej tretine, keď zužitkoval chyby na domácej strane. Nitra teda v prvom tohtoročnom domácom zápase neskórovala a pripísala si tak prehru s Pruským 0:3.

Jozef Ďuris (tréner Nitry): „Videli sme veľmi bojovný hokejbal. Vpodstate sme pokračovali vo výkonoch z predchádzajúcich kôl. Veľmi sme sa trápili v koncovke. A naopak súper dokázal využiť všetky naše chyby a skórovať. Môže nás tento výsledok mrzieť."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.