Už tento víkend nás čakajú zápasy pred domácim publikom

Kategória: Seniori

nitra-hala-ladBlíži sa pre Rytierov náročný víkend. V sobotu nás čaká zápas s Leaders Ružinov a v nedeľu proti Skalici. Oba zápasy odohráme už na domácom ihrisku.

 

Nitrianski Rytieri mali cez týždeň veľa práce, keďže museli pripraviť plochu, ktorá bola využívaná ako ľadová plocha. Rozprávali sme sa so Stanislavom Petríkom, brankárskou jednotkou a manažérom tímu.

Vráťme sa však ešte k poslednému zápasu v Pruskom, ktorý sme prehrali 2:0.
„V zápase sme hrali pomerne dobre, ale nevedeli sme skórovať. Bez gólu sa vyhrať nedá a to sa ukázalo aj v tomto zápase. Škoda toho zápasu," zhodnotil prehratý zápas Petrík.

Po zápase sme však dostali nepríjemnú správu, že Ján Bacovský opúšťa nitriansku kabínu.
„Áno, Bacovský u nás končí, nebolo to vôbec kvôli prehratom zápase. Jeho domovský tím si uplatnil na neho právo, keďže potrebujú body. Musíme to rešpektovať."

V Nitre sa v priebehu týždňa začali práce na odstránení ľadovej ploche a príprav na hokejbalové ihrisko. „Ľad bol už v strede týždňa roztopený. Čaká nás ešte osekanie spodkov pod mantinelmi a od štvrtka máme zariadenie na odsávanie vody. Máme s tým už skúsenosti, takže predpokladám, žeby malo byť do soboty všetko pripravené na prvý domáci zápas v roku 2016."

Brankárskej jednotky sme sa museli aj opýtať, čo vraví na ocenenie z medzinárodnej federácie – ocenenie za najlepšieho hokejbalistu planéty sa nedostáva každý deň.

„Ocenenie ma naozaj veľmi potešilo a musím povedať, že som to vôbec nečakal. Teraz sa však musíme sústrediť na blížiaci sa víkend. V sobotu nás čaká posilnený Ružinov a v nedeľu doma privítame Skalicu. Myslím si, že tento víkend môže rozhodnúť o víťazovi základnej časti," dodal na záver rozhovoru Stanislav Petrík.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011