V Pruskom sme nestrelili ani gól

Kategória: Seniori

nitra-ilustrakŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra 2:0 (1:0, 0:0, 1:0), góly a asistencie: 9. Gavač (Cíbik, Madera), 31. Gavač (Cíbik)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrrík (Charizopulos) – Titka, Maxin, Káčer, Martiška, Bujdák, Gajdoš – Beniač, Daniška, Bacovský – Ecker, Konig, Čičo – Mach, Thron, Frkáň – Myjavec, Riegel

V 18.kole cestovala Nitra do Pruského. Prvú peknú akciu mal v 7.minúte Ecker, ale domáci brankár Moško všetko vyriešil pravým betónom. Skóre sa otváralo v 9.minúte, keď domáci predviedli peknú akciu a Gavač dorážkou prekonal brankára Nitry. Do konca prvej časti mala Nitra možnosť hrať dve presilové hry, ale Rytierom sa do prestávky nepodarilo vyrovnať. V druhej časti sa obraz hry moc nezmenil. V 19.minúte sa domáci Fumač ocitol v dobrej pozícii, ale jeho pokus skončil na výbornom brankárovi Petríkovi. O minútu mohol Bacovský vyrovnať, ale vyrážačka brankára Pruského bola proti. Minútu pred koncom druhej tretiny mohol Škultéty zvýšiť náskok domáceho celku, ale Petrík predviedol vynikajúcu lapačku. Tretiu časť začali domáci vynikajúco a v 31.minúte Cíbik zachytil rozohrávku Nitry nahral Gavačovi a ten švihom druhýkrát v zápase prekonal hosťujúceho brankára. Rytieri sa v ďalšom priebehu tlačili čoraz viac pred domácu bránku, ale Pruské vynikajúco bránilo a kúskovalo hru. Od 43.minúty hrala Nitra bez brankára a o minútu bolo takmer znížené, keď Bacovský trafil žrď. Domáci ešte faulovali, ale Nitra už nemala moc času na zdramatizovanie stretnutie a tak Pruské dotiahlo zápas do víťazného konca  2:0.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.