Reprezentácia Slovenska napokon z turnaja s jednou výhrou

Reprezentácia

nitra-repreOd 13. do 14. decembra sa naša reprezentácia seniorov predstavila na turnaji troch krajín v Plzni. Naši hráči nastúpili v dvoch zápasoch proti Českej republike a Švajčiarsku.

Čítať ďalej: Reprezentácia...

Majstri sveta sú už doma.

St.John´s2013

Hokejbal-majstri-sveta-2013 003Majstrovstvá sveta v hokejbale skončili pre Slovensko vynikajúco a naši reprezentanti sa vrátili na Slovensko so zlatým titulom.

Čítať ďalej: Majstri sveta sú...

Naši chlapci vybojovali titul majstra sveta

St.John´s2013

stanko-kassaFinále muži: Česko - Slovensko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 38. Wrobel - 14. Oravec (Rímsky), 29. Martinusík (Slovák, Wagner).
Finále ženy: Kanada - Slovensko 2:0 (1:0,1:0,0:0)

 

Čítať ďalej: Naši chlapci...

MS: Aj muži aj ženy budú hrať finále.

St.John´s2013

logo-msMuži: Slovensko - Portugalsko 4:3 (2:1, 1:1, 1:1), góly: 5. Kašša (Svitana, Danko), 13. Behúl (Oravec), 26. Martinusík (Marek Slovák), 36. Oravec (Behúl) - 8. a 26. Ricardo Alberto, 45. Creador

Ženy: Slovensko - Česko 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0), gól: 50. Ihnaťová (Klimášová)

Čítať ďalej: MS: Aj muži aj...

Grékov sme porazili až v poslednej sekunde

St.John´s2013

sr-greckoGrécko - Slovensko 1:2 (0:0,0:1,1:1). Štatistika k zápasu (klik na výsledok v pravom menu). Zostava SR: Petrík, Bratina - Minárik, Haring, Blahut, Danko, Šlachtič, Bujdák, Titka, Kašša, Svitana, Hrivnák, Ladiver, Maděra, Beniač, Slovák, Behúl, Martinusík, Rímsky, Žulko, Wagner, Oravec.

Čítať ďalej: Grékov sme...

Domáca reprezentácia bola nad naše sily

St.John´s2013

sr-canSlovensko – Kanada 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), góly: 26. Ghilarducci (Pender), 29. Stinziani (Slaney), 42. Stinziani. Zostava SR Petrík, Bratina - Minárik, Haring, Danko, Blahut, Danko, Šlachtič, Bujdák, Titka, Kašša, Svitana, Hrivnák, Ladiver, Maděra, Beniač, Slovák, Behúl, Martinusík, Rímsky, Žulko, Wagner, Oravec.

Čítať ďalej: Domáca...

Slovensko porazilo Nemecko 6:0

St.John´s2013

prve-golyNa svetovom šampionáte pokračovali základné skupiny svojim druhým hracím dňom. Naši reprezentanti podali v druhom vystúpení vynikajúci výkon a Nemcom nedali žiadnu šancu.

Čítať ďalej: Slovensko porazilo...

Na úvod šampionátu výhra nad Pakistanom

St.John´s2013

MS-SK-CZ-18Slovenskí reprezentanti začali svetový šampionát vynikajúco, keď v prvom vystúpení zdolali Pakistan presvedčivo a pripísali si povinné víťazstvo do tabuľky. V zápase padol aj prvý slovenský hetrik na šampionáte z hokejky Mareka Slováka.

Čítať ďalej: Na úvod šampionátu...

Reprezentácia dorazila do dejiska šampionátu

St.John´s2013

cesta1Naša reprezentácia má za sebou náročný let a konečne dorazila do dejiska svetového šampionátu.

Čítať ďalej: Reprezentácia...

Poznáme mená hráčov, ktorí pocestujú do St. John´s

St.John´s2013

vlajkaMajstrovstvá sveta v kanadskom St. John´s klopú na dvere a my sme už spoznali nomináciu na šampionát. Nominácia asi najviac poteší hráčov Nitry - na svetový šampionát dostali príležitosť až 10 hokejbalisti.

Čítať ďalej: Poznáme mená...

Všetky góly počas repre zrazu padli z hokejok Rytierov.

Reprezentácia

Hokejbalová extraliga mužov mala na programe reprezentačnú prestávku a tak sa oči fanúšikov tohto športu sústredili do Gajar, kde zverenci trénera Jozefa Ďurisa nastúpili na dva prípravné zápasy proti Českej republike.

Čítať ďalej: Všetky góly počas...

Podkategórie

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.