George Gortsos

Sien-slavy

George Gortsos· 5 krát majster CBHA
· 1988, 1992, 1993, 1995 titul All-Star CBHA Obranca
· 1994 titul CBHA Hráč roka
· 1994 Sieň slávy OBHA a & CBHA
· 1996 zlatá medaila v prvom ISBHF turnaji – kapitán výberu Kanady
· 1996 titul All-Star ISBHF Obranca
· Tréner tímu Kanada, s ktorou získal 4 zlaté medaily – 2001, 2003, 2005, 2007 a strieborné medaily v roku 1999
· Jediná osoba, ktorá získala zlato ISBHF ako hráč a tréner
· V súčasnosti riaditeľ CBHA High Performance

Čítať ďalej: George Gortsos

Róbert Kašša

Sien-slavy

Róbert Kašša sa narodil 22.júna 1975 v Žiline. Jeho otec je bývalý hokejista, ktorý v sezóne 1974/1975 strelil 55 gólov ,čo je nezmazateľný výkon v slovenskej hokejov lige. Aj to bol dôvod, prečo nikto nepochyboval o tom, že Róbert zdedil hokejový talent po otcovi.

Čítať ďalej: Róbert Kašša

Peter Figura

Sien-slavy

Peter Figura sa zoznámil s hokejbalom potom ako sa v 14. rokoch presťahoval spolu s rodinou do nového mesta. Spočiatku trávil na ihrisku celé hodiny, kde si so svojimi rovesníkmi vychutnával najobľúbenejší šport v okolí a časom sa hokejbal stal jeho vášňou. 

Čítať ďalej: Peter Figura

Mojmír Hojer

Sien-slavy

Mojmír Hojer sa narodil 9. marca 1971 v Bratislave. Vyrastal v športovej rodine. Otec ho viedol k športu od útleho detstva, brat trénoval hokej za Slovan. Mojmír Hojer patril k chlapcom, ktorí trávili čas po škole hraním futbalu a v zimných mesiacoch sa venovali hokeju. Už od mladého veku bol iný ako ostatní, vynikal vďaka svojej bojovnosti, silnej vôle, túžbe po úspechu a zmyslu pre tímovú hru.

Čítať ďalej: Mojmír Hojer

Peter Babák

Sien-slavy

Peter Babák sa narodil 6.augusta 1963 v Bratislave. Prvýkrát prišiel do kontaktu so športom, keď mal tri roky. Nebol to síce hokejový, ani hokejbalový dres, ale bolo to džudo kimono.  Neskôr ho brat zobral na tréning ľadového hokeja a o jeho budúcnosti bolo rozhodnuté.  

Čítať ďalej: Peter Babák

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.