Stümpel Cup 2012

Kategória: StumpelCUp

17. ročník tradičného hokejbalového turnaja v Nitre sa blíži.

 V dňoch 7-8. Júla 2012 sa v Nitre uskutoční už 17. ročník prestížneho hokejbalového turnaja Jozefa Stümpela, nesúci jeho meno - Stümpel Cup. V 5 skupinách po 3 tímy sa mužstvá pobijú o osem postupových miest zaručujúcich účasť v štvrťfinále (z každej skupiny postupuje mužstvo, ktoré skončilo na prvom mieste v skupine a trojica najlepších tímov z druhých miest – rozhoduje: počet bodov, skóre, počet vsietených a počet inkasovaných gólov).  Ešte stále je možnosť sa prihlásiť na turnaj.

TERMÍN: 7. – 8. júl 2012

MIESTO: Zimný štadión HC Nitra

POČET TÍMOV: 15 (5 skupín po 3 družstvá)

HRACÍ ČAS: 3 x 12 minút (hrubý čas, t.j. čas sa nezastavuje ani v prerušenej hre)

ROZHODCOVIA: arbitri SHbÚ.

PRAVIDLÁ: hokejbalové, hrá sa na zakázané uvoľnenie, nie však na modrú čiaru

LOPTIČKA: hokejbalová (oranžová)

ŠTARTOVNÉ: 100,- EUR (štartovné je potrebné zaslať poštovou poukážkou na adresu manažéra turnaja do 20. 6. 2012)

KONTAKT: Stanislav Petrik Bazovskeho 2 949 11 Nitra tel: 0911085567 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.