Rytieri začali na Svetom pohári víťazstvom v skupine

Kategória: WC-Pardubice-2013

WC-titulkaNitrianski Rytieri začali na Svetom pohári vynikajúco, keď v základnej skupine čakali našich hráčov dva zápasy a oba vyhrali.


HBK Nitrianski Rytieri vyhrali vďaka dvom víťazstvám napokon svoju A skupinu a automaticky postúpili do štvrťfinále, kde nás v piatok 20.septemra bude čakať LG Bratislava. "Prvý zápas bol so slabším súperom, prvú polku sme dali päť gólov. V druhej časti sa zápas iba dohrával a náskok sme si udržali a doviedli stretnutie do víťazného konca. Druhý zápas bol úplné iní, Hradec bol výborný súper, má vo svojom strede niekoľko reprezentantov, ale zvládli sme zápas takticky, dali sme gól z presilovky a podržal nas aj brankár Dubnický," zhodnotil prvé dva zápasy manažér tímu a zranený brankár Stanislav Petrík.


HBK Nitrianski Rytieri Nitra - London Crusaders 7:0 (5:0) , Góly: Haring, Titka, Cajchan, König, Rímsky, Riegel, Hraško

HBC Hradec Králové 1988 - HBK Nitrianski Rytieri Nitra 0:1 (0:0), Góly: Martiška

 

foto: tophbl.sk

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Skupiny

Skupina A

Team
Points
1 HBK Nitrianski Rytieri Nitra 4
2 HBC Hradec Králové 1988 2
3 London Crusaders 0

Skupina B

Team
Points
1 HBC Pardubice 4
2 Canadian Dirty Birds 2
3 SHC Aegerten-Biel 0

Skupina C

Team
Points
1 SHC Belpa 1107 4
2 LG ABhokej Bratislava 2
3 Ball Hockey Luxembourg 0

Skupina D

Team
Points
1 Oberwil Rebells 4
2 HBK Skalica 2
3 HBT Vlašim 2