Vyhrali sme ČS Superpohár

Kategória: CS-superpohar-2014

cs-poharHBC Alpiq Kladno - Nitrianski Rytieri Nitra 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Góly: 26. Schnaubelt (M. Hnízdil), 28. Pospíšil (Kudela) - 17. Káčer, 30. Hrivnák (Cebo), 41. Thron (Maxin), 45. Bujdák

Zostavy:

Alpiq: Jirotka (Hájek) - Kudela, Pospíšil, Dědič, Soukup, M. Hnízdil, Šícha, Čermák, Jelínek, D. Hnízdil, Štěpáník, Špaček, Příhoda, Nosek, Šrámek, Ogurčák, Schnaubelt, Kohout, Pražák, Šťastný, Vondrák

Rytieri: Petrík (Ch. Thron) - Titka, Bujdák, Káčer, Martiška, Javorčík, Maxin, Tary, Ladiver, Mach, Beniač, Hrivnák, Kollár, Ecker, Cajchan, König, Cebo, Ščasný, Myjavec, B. Thron

Vo vyrovnanom zápase sa hral veľmi kvalitný hokejbal. Po druhej tretine bol dlho stav nerozhodný 2:2. Až 4 minúty pred koncom riadneho hracieho času Thron využil zaváhanie domácej obrany a Rytieri viedli o jeden gól. V samom závere hrali hostia bez brankára, a keď Nitra vydržala tlak Bujdák gólom do prázdnej bránky stanovil na konečných 2:4.

Jozef Ďuris, (tréner HBK Nitra): "Diváci videli vynikajúce stretnutie. Kladno je špičkový klub s ofenzívnym poňatím hokejbalu, my sme ustáli jeho úvodný tlak, čo bolo dôležité. Hra sa potom vyrovnala a do poslednej tretiny sme nastúpili iba na tri formácie. Ušetrené sily sme tak využili na rozhodujúce góly. Pohár je náš, myslím, že zaslúžene."

VIAC o ZÁPASE TU: ČS Superpohár opäť po roku pre Nitru!

zdroj: hokejbalplanet.sk

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.