Blíži sa Česko-slovenský pohár 2014

Kategória: CS-superpohar-2014

superpohar2014-titulkaBudúci piatok vyrazí tím HBK Nitrianski rytieri za obhajobou Česko-slovenského pohára do Kladna s posledným českým majstrom.

Pripomeňme si, že prvé dva ročníky odohrali Nitrania najprv na pôde Vlašimu, ktorému v roku 2012 podľahli 1:3, následne minulý rok opäť tomu istému súperovi pohár však vzali po domácom víťazstve 6:2 (2013). I do tretice štvornásobný šampión SR bude mať možnosť bojovať, no už s novým majstrom ČR.

 Čo o tíme Kladna tréner Ďuris vie? „Samozrejme, že Kladno sme videli už na Svetovom pohári v Nitre, kde zvíťazili. Tím disponuje šikovným a dobrým kádrom. Kondične sú na vysokej úrovni, čo dokázali i na SP. Trénuje ich taktiež reprezentačný tréner ČR a mužstvo má určite svoju kvalitu na každom poste. Potrebujeme sa na nich dobre pripraviť."

S akými ambíciami Nitrania cestujú do ČR sme sa spýtali S. Petríka: „Nitrianski rytieri majú vždy najvyššie ambície, takže i do Kladna cestujeme s jednoznačným cieľom uspieť a obhájiť minuloročné víťazstvo nad Vlašimom – teda českým majstrom."

V sobotu budú mať možnosť diváci v Kladne vidieť skutočnú hokejbalovú lahôdku – šampióni dvoch svetových veľmocí, množstvo reprezentantov na oboch stranách, prvý s tretím vo svetovom ratingu a dokonca obaja na lavičkách s reprezentačnými trénermi.

Foto z minuloročného finále pohára, v ktorom sme doma porazili Vlašim

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.