Proti Jokeritu rozhodla posledná tretina

Kategória: Seniori

nitra-jokeritNitrianski Rytieri – Jokerit Petržalka 5:3 (1:2, 0:1, 4:0)
Góly a asistencie: 14. Čičo (Myjavec), 39. Tothezere Adr. (Matúš), 40. Myjavec (Daniška, Gajdoš), 43. Myjavec (Daniška, Titka), 45. Tothezere Adr. (König) - 1. Kurtín (Varga, Axamit), 4. Haviar (Sodoma), 16. Kastl (Metzner)

Nitrianski Rytieri nezačali zápas dobre, keď dvoma rýchlymi gólmi prehrávali už v štvrtej minúte 0:2. O všetkom však rozhodla tretia tretina, v ktorej v priebehu šiestich minút Nitra otočila vývoj zápasu. Rytieri si tak pripisujú trojbodové víťazstvo 5:3.

Filip Titka (kapitán HBK Nitra): „Na sobotu sme sa poctivo pripravovali, aj keď sme si chceli dať po dvojkole pauzu jeden tréning. Náš kondičný tréner rozhodol, že musíme trénovať ešte viac. V sobotu sme chceli vyhrať, ale hneď na úvod sme dostali nešťastný gól v prvom striedaní. Potom nasledoval druhý celkom lacný gól. Náš výkon nebol presne to čo sme chceli hrať, ale nevzdali sme sa, videli sme, že Jokerit je hrateľný, a že na nich máme. V tretej tretine sa ukázalo, že nám naozaj to trénovanie bez prestávky pomohlo a poslednú tretinu sme hosti ubehali a aj prestrieľali. Teší ma, že sme ako kolektív zomkli. Tešia ma taktiež využité dve presilovky, ktoré nasledovali hneď za sebou. Verím, že do prestávky ešte získame body do priebežnej tabuľky lebo na to proste máme. Síce nás je málo a hráme väčšinou na dve päťky alebo tri útoky a dve obrany, čo nás stojí veľa síl, ale ja verím v silu a schopnosti nášho tímu. Dúfam, že dokážeme sami sebe, že vieme vyhrať nad hocikým."

Celá fotogaléria

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.