Nitra počas víkendu prehrala vždy o gól

Kategória: Seniori

nitra-spisNitra sa počas uplynulého víkendu predstavila doma proti Považskej Bystrici a následne v nedelu cestovali Rytieri do Pruského.

HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica 3:4(1:1, 1:2, 1:1)
Góly: 8. König (Maxin), 24. Belovič (Daniška, Titka), 39. Maxin (Daniška) - 12. Škrabko (Demáček), 17. Gabčo, 20. Demáček (Škrabko), Čičala F. (Švantner, Rufati)
Zostavy:
Domáci: Charizopulos (Šmitala) - Titka, Maxin, Kovalinka, Gajdoš Marek, Gajdoš Ivan - Révay, Daniška, Tothezere Adr., Ščasný, König, Matúš Marek, Tóth, Myjavec, Belovič

ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra 3:2(2:0, 0:2, 1:0)
Góly: 12. Balga (Satina, Buday), 13. Husár (Cíbik, Vozár), 37. Vozár (Pagáč) - 24. Daniška (Titka), 29. Myjavec (Daniška)
Nitra: Charizopulos (Šmitala) - Titka, Maxin, Gajdoš Ivan, Gajdoš Marek - König, Ščasný, Tothezere Adr. Myjavec, Daniška, Tóth

Filip Titka (kapitán Nitry): „V tíme sa udiali zmeny, opustili nás traja hráči. Takže nás je opäť o niečo menej. Ale s touto situáciou sa stretávame už od začiatku tejto sezóny. V sobotu sme hrali proti prvému tímu tabuľky, ale priebeh zápasu tomu vôbec nenaznačoval. Zápas mal skončiť minimálne deľbou bodov. Urobili sme tam pár netaktických faulov a hlavne jeden počas nasej presilovky kedy sme mohli dať dôležitý gól. Mali sme na nich no nevyšlo nám to. V sobotu sme cestovali do Pruského desiati, číže nás bolo presne na dve päťky. Tak veľké starosti sme so skladaním zostavy nemali (úsmev). Domáci sa ujali vedenia v prvej tretine o dva góly. Myslím si, že ďalšie dve tretiny sme boli určíte lepší, vyrovnali sme na 2:2 no v tretej tretine ako to niekedy v športe zvykne byť sa stalo to, že my sme hrali, tlačili sme ich, ale gól dali oni nám. Síce sme prehrali oba zápasy čo je zlé, ale teší ma prístup a hra chlapcov, fakt sa všetci snažili, ale šťastena sa ku nám nepriklonila."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.