Prvá prehra prišla v novej sezóne doma s Vrútkami

Kategória: Seniori

Nr-vrutkyHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

V treťom kole na seba narazili celky, ktoré v novej sezóne ešte neprehrali. V úvode zápasu sa hral veľmi opatrný hokejbal. Diváci si na prvé góly museli počkať až do druhej tretiny. V oslabení šli hostia do vedenia, ale Rytieri hneď v ďalšej presilovej hre dokázali vyrovnať na 1:1. V tretej časti sa pokračovalo vo vyrovnanom tempe, ale hostia dokázali ísť do jednogólového vedenia. Domáci sa snažili vynútiť si predĺženie a v hre bez brankára skórovať. Vrútky však už stretnutie udržali a dokázali v Nitre zvíťaziť 1:2.

Stanislav Petrík (tréner Nitry): „Dnes sme videli vyrovnaný zápas, so šťastnejším koncom pre súpera. Prvá tretina bola dosť opatrná z obidvoch strán. Dnes sme nedodržiavali celkom to, čo sme si povedali a bohužiaľ sa nám to vypomstilo. Bojovali sme až do poslednej sekundy, ale nepriklonilo sa k nám v power-play šťastie. Zostáva nám len zablahoželať súperovi a poctivo pracovať ďalej."

CELÁ FOTOGALÉRIA na tomto odkaze

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.