Zo Skalice odchádzame bez streleného gólu

Kategória: Seniori

Nitra-ilustrakHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra 6:0 (0:0,4:0,2:0) Góly: 16. Válek (Smetana, Janáč), 26. Krajsa (Válek), 26. Smetana (Zelenka), 29. Válek (Smetana, Janáč), 32. Válek (Daniel, Janáč), 35. Martinusík (Nečas)

Nitra: Petrík (Charizopulos) - Kovalinka, Maxin, Ma. Gajdoš, Mi. Gajdoš, I. Gajdoš, Riegel, Daniška, Čičo, Belovič, Beniač, Révay, Ščasný, Šuník, Adam Tothezere, Adr. Tothezere.

Nitra cestovala v 4.kole na Záhorie. Skalica patrila vždy k tradičnému nepríjemnému súperovi. Stretnutie sa začalo pomerne vo vyrovnanom tempe, ale diváci v prvej časti gól nevideli. O celom stretnutí rozhodla druhá tretina, ktorú vyhrali domáci 4:0. Nitra spravila niekoľko chýb, ktoré hráči Skalice dokázali využiť a vypracovať si tak dôležitý náskok. Rytieri sa ešte snažili niečo so zápasom spraviť, ale domáci hrali pozorne a žiadne zaváhanie už nepripustili. Skalica stretnutie zvládla 6:0.

Peter Radecký (hlavný tréner): „Aj v dnešnom zápase sme mali problém so zostavou, nakoľko máme veľa hráčov zranených a chorých. Prvú tretinu sme dodržali to, čo sme si v kabíne povedali a predvádzali sme pomerne dobrý výkon. V druhej časti sme urobili dve chyby, ktoré súper ihneď využil. Následne sme ešte dvakrát inkasovali. Chceli sme ešte niečo so zápasom spraviť, ale už sme to v poslednej časti nezvládli . "

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.