V prvom zápase po dobrom výkone zlý výsledok

Kategória: Seniori

Nitra-RuzinovHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) góly: 13. Muller (Križan, Danilo), 24. Behúl (Rímsky), 32. Cvik (Müller), 39. Minárik (Huber, Jasso)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Charizopulos) – Titka, Maxin, Balaška, Javorčík, Marek Gajdoš, Miroslav Gajšoš, Belovič, Daniška, Čičo, Myjavec, Ján König, Beniač, Ščasný, Šuník, Adrián Tothezere, Adam Tothezere, Janiš

Rytieri privítali v novom ročníku na domácom ihrisku Leadres Ružinov. S pozmeneným kádrom začala Nitra aktívnejšie a v 7.minúte mohol Daniška zužitkovať vynikajúcu prihrávku od Titku, ale hosťujúci brankár bol na správnom mieste. Domáci pokračovali v dobrom výkone, ale skóre otvárali hostia. V 13.minúte využil Ružinov presilovú hru, keď Müller bez prípravy skóroval.

V druhej časti sa v 19.minúte dostal do samostatného nájazdu Jasso, ale ani na dvakrát neprekonal domáceho brankára Petríka. Vzápätí Daniška našiel pred hosťujúcou bránkou Čiča, ale ten netrafil ideálne loptičku a tak nedokázal vyrovnať. V 24.minúte vyústila aktivita na strane hostí do ďalšej gólovej akcie, na konci ktorej bol Behúl a Ružinov už viedol 0:2.

Začiatok tretej časti začali hostia lepšie a hneď v 32.minúte sa ocitol sám pred bránkou Cvik, ktorý zvyšoval náskok Ružinova. Domáci sa snažili ešte niečo so zápasom spraviť, ale v 39.minúte padol posledný gól zápasu opäť z hokejky hosťujúcich hráčov, ktorí vynikajúco zakombinovali a stanovili na konečných 0:4 pre Ružinov.

Peter Radecký (hlavný tréner): „Na to, že to bol prvý zápas musím povedať, že som s predvedenou hrou spokojný. Škoda, že sme inkasovali dva góly v oslabení a boli sme veľakrát v oslabení. Mladí hráči sa ukázali v dobrom svetle a bojovali. Škoda výsledku, výkon bol na dobrej úrovni. Musíme ísť od zápasu k zápasu."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.