Pruské ukončilo štvrťfinálovú sériu

Kategória: Seniori

pruske-nitra-4zapasŠK 98 Pruské – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) – konečný stav série 3:1, góly a asistencie: 1. Škultéty (Bachynec), 25. Gavač (Kubrický), 25. Ilončiak (Gavač), 40. Kubrický (Gavač), 45. Kyselica (Moško) – 1. Beniač (Maxin)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Charizopulos) – Maxin, Titka, Martiška, Káčer, Gajdoš Marek, Žitný, Bujdák – Čičo, Daniška, Beniač, Ecker, König, Mach, Gajdoš Miroslav, Myjavec, Dobrý, Ščasný

Štvrtý zápas sa začal veľmi aktívne a hneď v prvej minúte otváral skóre Škultéty. O dvadsať sekúnd potiahla Nitra peknú akciu a Beniač vyrovnával. Dôležitý zápas z pohľadu Nitry sa tak začínal od začiatku. Všetko podstatné sa odohralo v druhej tretine, keď domáci Vozár odpadol a potreboval ošetrenie sanitkou. Hra sa prerušila na takmer polhodinu. Po prestávke pokračovali domáci v presilovej hre, ktorú dokonale využili a dvoma gólmi po sebe prakticky rozhodli o zápase. Rytieri sa ešte v poslednej tretine snažili o zdramatizovanie stretnutia, ale Kyselica gólom do prázdnej bránky stanovil na konečných 5:1. Pruské ukončilo štvrťfinálovú sériu 3:1 a postúpilo do ďalších bojov. Nitrianski Rytieri tak svoj ďalší titul v tejto sezóne nezískajú.

Jozef Ďuris (tréner Nitry): „Snažili sme sa aby sa pre nás sezóna neskončila. Na rýchly gól, ktorý sme inkasovali, sme dokázali rýchlo odpovedať. To však bolo z našej strany všetko. V ďalších šanciach sme sa už nedokázali presadiť a Pruské si už zápas ustrážilo až do konca. V druhej tretine jeden z hráčov z domácich odpadol na ploche, asi tridsať minút sa nehralo a prestávka nám vôbec nepomohla. Inkasovali sme dva rýchle góly a od tohto momentu sme už so zápasom nedokázali nič urobiť."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.