Jozef Ďuris: „Sezóna bola od začiatku nabitá, preto som rád za prvé miesto“

Kategória: Seniori

trener-durisJesenná časť nám skončila a Nitra bude teda zimovať na prvej priečke. Ako hodnotí doterajšiu sezónu hlavný tréner sa dozviete v článku.

 

Nitra v aktuálnom ročníku ma na svojom konte 13 výhier a dve prehry. Z toho bola jedna výhra a jedna prehra po predĺžení. Zaujímavosťou je, že Skalica, ktorá skončila na priebežnom druhom mieste, je v riadnom hracom čase stále bez prehry. Skaličania však prehrali trikrát v predĺžení a práve tu v celkom súčte bodov im vyšlo druhé miesto. Rozhodlo o tom posledné kolo pred zimnou prestávkou. Skalica zaváhala doma proti Petržalke a naopak Rytieri bodovali vo Vrútkach 1:3.

„Pre mňa osobne to bolo mierne prekvapenie, že Skalica doma zaváhala, pretože skalickí hráči sú pred domácim publikom naozaj silný. My sme však išli do posledného zápasu bez ohľadu na výsledok Skalice, chceli sme vyhrať a naplno bodovať. Môžeme povedať, že to, že budeme zimovať na prvom mieste sme napokon nemali vo svojich rukách a môžeme byť určite spokojní ako to napokon skončilo," reagoval tréner Nitrianskych Rytierov Jozef Ďuris.

Aká bola vlastne jesenná časť?

„Vzhľadom na naše družstvo bola jeseň veľmi ťažká. Začali sme už na začiatku augusta, čakal nás Svetový pohár, vyhrali sme Československý súper pohár. Mali sme teda túto sezónu od začiatku dosť nabitú. Môžeme byť teda určite spokojní s tým, ako sme jesennú časť zvládli. Určite prišli aj nejaké zaváhania s niektorými súpermi, ale pri tej náročnosti celej ligy sa takéto zaváhania stanú, takže z môjho pohľadu som určite spokojní ," dodal na záver hodnotenia hlavný tréner Nitry.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011