Zápas vo Vrútkach rozhodla tretia tretina. Zimujeme na prvom mieste!

Kategória: Seniori

nitra-vrutkyHBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra 1:3 (0:0, 0:0, 1:3), góly: Kolčák - Beniač, Frkáň, Bujdák

Posledný zápas pred zimou sme cestovali do Vrútok. Predpokladal sa vyrovnaný hokejbal a ten sa veru aj od prvej minúty hral. Diváci videli viacero gólových šancí, ale obidvaja brankári držali čisté konto. Obraz z prvej tretiny sa nezmenil ani v druhej a tak o všetkom rozhodla posledná časť. Nitrianski Rytieri zlepšili koncovku a výsledkom im boli tri presné zaśahy v podaní Beniača, Frkáňa a Bujdáka. Po kvalitnom zápase napokon cenné víťazstvo Nitry 1:3. Keďže Skalica zakopla doma s Jokeritom, znamená to, že Rytieri budú zimovať v priebežnej tabuľke na líderskej pozícii.

Jozef Ďuris (tréner HBK Nitrianski Rytieri Nitra): „Vo Vrútkach sa hral špičkový hokejbal, ktorý sa musel divákom páčiť. Prvé dve tretiny to bolo vyrovnané. Do tretej časti sme nastúpili s tým, že chceme zápas rozhodnúť, a to sa nám aj napokon podarilo. Musím pochváliť a poďakovať celému tímu za bojovnosť a za tri body, ktoré sme vybojovali."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.