Milan Ladiver: " Teším sa na zápas plný osobných súbojov a pevne verím , že nás čaká výborný hokejbal."

Kategória: Seniori

ladiverPočas najbližšej soboty nás čaká zápas vo Vrútkach. Porozprávali sme sa s Milanom Ladiverom, o poslednom zápase, ale aj o blížiacom sa stretnutí.


V poslednom stretnutí sme cestovali do Petržalky, kde nás čakalo "Winter classic" stretnutie proti Jokeritu. Dobrá akcia pre divákov napokon aj skončila víťazstvom domáceho celku. Čo vraví na zápas Milan Ladiver?

"Čo sa týka organizácie, tak to bolo na dobrej úrovni. Je to také malé spestrenie z celého kolobehu, a som rád že sa nájdu aktívni ľudia, ktorí robia pre hokejbal viac ako je bežné. Čo sa týka hernej stránky, tá už bola horšia. Bolo trochu chladnejšie, dlhšie sme sa dostávali do tempa. Urobili sme obrovskú chybu na začiatku zápasu a potom ďalšie dve na konci zápasu. To nás stálo našu neporaziteľnosť.

Podarilo sa ti aj skórovať, opíšeš nám tú gólovú akciu?

Áno,  podarilo sa mi aj skórovať. Bolo to po skrumáži za bránkou. Aj keď predtým, ale aj potom som mal ďalšie vyložené šance, ktoré som však nepremenil. Keby sme hrali ďalšiu tretinu,  zápas by sme otočili, ale bohužiaľ, dlho nám to trvalo presadiť sa a dostať do tempa."

Vrútky sa aktuálne nachádzajú na priebežne tretej priečke, ale práve na Rytierov strácajú desať bodov. Nitra však pomýšľa zimovať na prvej priečke a tak musí proti Vrútkam bodovať. Čo môžeme očakávať v sobotňajšom zápase?

"Nemáme sa čím prekvapiť, tak ako poznáme herný štýl Vrútok, tak oni poznajú nás. Bude to zápas plný osobných súbojov a rozhodovať bude koncentrácia. Žiadny zápas pre nás nie je jednoduchý, lebo proti Nitre sa snažia vybyčovať všetci a ukázať čo v nich je. Čítal som, že chlapci z Vrútok robia aj nejakú akciu pre deti a marketing hokejbalu celkovo, takže im dávam palec  hore na diaľku a teším sa na zápas plný osobných súbojov a pevne verím, že nás čaká výborný hokejbal."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011