Michal Ecker: „Čaká nás dvojkolo, ktoré napovie, kto bude víťaz jesennej časti.“

Kategória: Seniori

eckerMôžeme sa tešiť na zaujímavý hokejbalový víkend. V sobotu cestujeme do Martina a v nedeľu nás čáka „Winter Classic" proti Jokerit Petržalka.

 

Zápas proti Martinu bude mať špecifickú príchuť, nakoľko prvý zápas, ktorý sa mal hrať 19. septembra sa pre nepricestovanie súpera neodohral a disciplinárna komisia rozhodla o kontumácii 5:0 pre Nitrianskych Rytierov.

„Čaká nás dvojkolo, ktoré bude veľmi dôležité a napovie kto bude víťaz jesennej časti. Musíme zabojovať aby to bol práve náš tím. V sobotu proti Martinu to bude o to viac zaujímavé, že tam hrajú bývalí hráči Nitry. Neviem ako sú na tom a či nastúpia, ale ak hej, je sa určite načo tešiť," reagoval na zápas proti Martinu Michal Ecker.

Druhý zápas víkendového dvojkola proti Jokerit Petržalka bude v štýle Winter Classic NHL. Celá akcia začne predzápasom juniorov Jokeritu s "B" tímom Nitrianskych Rytierov Nitra, je to oficiálny zápas Západoslovenskej hokejbalovej ligy. Nasledovať bude zápas A mužstiev oboch tímov v Extralige SR. Viac o tomto podujatí sme písali v článku Zimná hokejbalová klasika EUBA 2015

„Po pravde, iba viem, že sa tam niečo také ide konať, ale neviem presne čo pripravujú organizátori. Verím však, že sa bude hrať dobrý hokejbal plus celá táto akcia by mohla byť lákadlo pre ľudí," dodal Michal Ecker pred blížiacim sa dvojkolom.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011