O víťazstve proti Kežmarku rozhodla druhá tretina

Kategória: Seniori

Kezmarok-NitraMŠK Mimisolar Kežmarok – HBK Nitrianskí Rytieri Nitra 1:4 (1:1, 0:3, 0:0), góly: 15. Oravec – 4. Beniač (Titka, Bacovsný), 23. Cebo (Beniač, Titka), 27. Frkáň (Tary), 29. Frkáň (Myjavec)

Zostava Nitra: Petrík, Charizopulos – Titka, Maxin, Bujdák, Tary, Martiška, Švanda, Žitný, Bacovský, Daniška, Beniač, Frkáň, Myjavec, Ecker, Mach,Thron, Cebo, Čičo

Stretnutie začala Nitra lepšie, keď už v 4.minúte Beniač dokázal využiť presilovú hru Rytierov. Domáci do konca prvej časti dokázali vyrovnať. Päťdesiat sekúnd pred sirénou nariadil hlavný rozhodca trestné strieľanie a Oravec loptičkou pomedzi novy skóroval. Druhá tretina od začiatku priniesla viacero vylúčených hráčov. Skóre sa menilo v 23.minúte, keď Cebo po kombinačnej akcii využíval presilovú hru. O štyri minúty Frkáň dokázal zužitkovať ďalšiu hru o jedného hráča naviac. Keď tento istý hráč o dve minúty strieľal ďalší gól, išlo sa do šatne, po druhej tretine, za stavu 1:4. V poslednej časti sa už skóre nemenilo a tak Nitra dotiahla stretnutie v Kežmarku do víťazného konca 1:4. Rytieri si teda pripísali plný bodový zisk do priebežnej tabuľky.

Jozef Ďuris (tréner HBK Nitrianski Rytieri Nitra): „Podali sme veľmi dobrý výkon. Hrali sme veľmi zodpovedne a môžeme byť aj s predvedenou hrou spokojní. Bolo to podporené aj dobrým výkonom brankára Períka, ktorý dostal iba jeden gól, aj to z trestného strieľania. Osobne ma potešili naše góly, ktoré padli po pekných akciách. Tešíme sa z plného počtu bodov."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.