Na slovíčko s Milanom Beniačom, trojbodovým hráčom v poslednom zápase proti Pruskému.

Kategória: Seniori

beniac-titulkaMilan Beniač v poslednom zápase proti Pruskému zaznamenal dva góly a jednu asistenciu. Zobrali sme si ho teda na krátky rozhovor, v ktorom sme sa vrátili na posledné kolo, ale aj na blížiace sa dvojkolo.

Ako by si zhodnotil sobotňajší zápas?
Zápas môžem hodnotiť len pozitívne nakoľko sme porazili kvalitného súpera a navyše hra akou sme sa predviedli musela potešiť divákov, ktorí sa prišli pozrieť.

Zaznamenal si v poslednom zápase 2+1, ako to vnímaš?
Samozrejme každého hráča poteší, keď dosiahne v zápase nejaký ten gólik, ale v sobotu sa nám darilo celej lajne, takže zásluhu na tom majú všetci. Nebol to len výkon jednotlivca. Skôr ma teší, že sme podali výborný kolektívny výkon a schuti si zahrali.

Čím to bolo, že s papierovo slabšími súpermi sme odohrali horšie stretnutia ako napr. proti Pruskému, kde aj tréner pochválil výkon družstva?
Je to úplne jednoduché. Prišiel súper, ktorý sa snažil hrať hokejbal a nie celý zápas vyhadzovať loptičky a kaziť hru. Pri poslednom dvojkole prišli mužstvá s maximálne s jedenástimi hráčmi čo je veľmi málo a v tom momente akoby sme sa uspokojili a hráme len na pol plynu. Tak potom vyzerala aj tá hra. Pruské sa snažilo aj za nepriaznivého stavu stále hrať otvorený hokejbal, a to sa mi páčilo.

Čaká nás náročný víkend na ihriskách súpera, aké to budú zápasy?
V sobotu hráme na Ružinove, kde majú taktiež umelý povrch, čiže budeme akoby doma (úsmev). Verím, že uspejeme, aj keď nás čaká kvalitný súper. V nedeľu cestujeme do Skalice, kde už je veľmi špecifické ihrisko zo všetkým čo k tomu patrí, ale aj tam sme už dokázali zvíťaziť. Čaká nás tam boj o prvé miesto v tabuľke, čiže o motiváciu je postarané.

Čo si myslíš, budeme aj po nedeľňajšom zápase na čele tabuľky?
Keby som napísal že nie, nevyzeralo by to moc, že si veríme. Urobíme preto všetko,aby sme na tom čele boli.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011