Na slovíčku s Jánom Königom, dvojgólovým strelcom proti Vrútkam

Kategória: Seniori

jan-konigV poslednom domácom zápase Nitra porazila Vrútky 4:3 a dvoma gólmi k víťazstvu prispel aj Ján König. Práve s týmto nitrianskym hráčom sme sa ešte vrátili k zápasu, ale pozreli sme sa aj na blížiace sa dvojkolo.


Ako by si zhodnotil posledný domáci zápas proti Vrútkam?
Vrútky sú vždy nepríjemný súper a potvrdilo sa to aj teraz aj napriek tomu, že boli len dvanásti. Dokázali držať s nami tempo až do konca stretnutia.

Tebe sa strelecky darilo, dal si dva góly, ako to vnímaš?
Som rád, že som skóroval. Dôležité je, že sme zahrali dobre celá formácia a hlavne to, že sme vyhrali a odniesli si tri body.

Rytieri zatiaľ potvrdzujú majstrovské chúťky a teda sezóna sa rozbehla podľa predpokladov?
Sezónu sme naštartovali tak ako sa patrí na majstra. Dúfam, že budeme vyhrávať a bodovať aj v ďalšom priebehu extraligy. Súťaž je ešte dlhá, máme pred sebou ešte veľa zápasov.

Počas najbližšieho víkendu nás čaká nováčik a v nedeľu tím zo spodku tabuľky, aké to bude podľa teba dvojkolo?
Myslím si, že nováčik sa bude chcieť vytiahnuť a ukázať svoju kvalitu. Zápasy s Považskou sú vždy o boji a pevnej obrane súpera. Dúfam, že budeme zbierať body takto aj naďalej a aj toto dvojkolo zvládneme a odnesieme si plný bodový zisk.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011