Vrútky sme porazili až na nájazdy, sme v semifinále.

Kategória: Seniori

nr-titulka-timHBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianskí Rytieri Nitra 2:3 sn (2:0, 0:2, 0:0 – 0:0), góly a asistencie: 9. Wagner (Cavajda), 15. Fillo (Slavomír) – 24. Kollár (Martiška), 28. Ecker, rozhodujúci nájazd Chovan

Štvrtý štvrťfinálový zápas začali domáci vynikajúco, keď dvoma gólmi viedli v stretnutí 2:0. V prestávke hosťujúci tréner musel zvýšiť hlas a hneď sa to prejavilo aj na výsledku a hre Rytierov. Gólom Kollára a Eckera sa začínalo od začiatku. Tretia tretina bola veľmi opatrná, oba celky dávali prevažne pozor na obranu. Viac sa bojovalo o každú loptičku a tak diváci vo Vrútkach moc šancí nevideli. A keďže sa skóre už do konca riadneho hracieho času nezmenilo, nasledovalo predĺženie. V ňom sa obraz hry moc nezmenil, moc gólových šancí nevznikalo. Až na jednu, a to pár sekúnd pred koncom predĺženie vynikajúco podržal Petrík svojím zákrokom Nitru a o stretnutí rozhodli až nájazdy. Aj tu začali domáci lepšie, keď viedli už 2:0, ale postupne sa presadil Maxin, König a rozhodujúci nájazd mal Michal Chovan. Nitra teda vyhrala 2:3 na samostatné nájazdy a ukončila sériu 1:3.

Jozef Ďuris (tréner HBK Nitra): „Zápas sa veľmi podobal tomu čo sme hrali včera. Až na to, že sme do neho veľmi zle vstúpili a už v prvej tretine sme prehrávali 2:0. V prestávke sme trošku zvýšili hlas v kabíne a to nám pomohlo, vďaka čomu sme hrali to, čo sme si povedali a dvoma gólmi sme vyrovnali na 2:2. V tretej časti sa viac bojovalo a diváci videli málo šancí. V predĺžení musíme pochváliť brankára Petríka, ktorý nás pred koncom podržal za vynikajúci zákrok. Samostatné nájazdy sú lotéria, ktorá nám vyšla a podarilo sa nám ukončiť celú sériu."

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.