Milan Beniač: "Som optimista a vyhráme 1:5."

Kategória: Seniori

Beniac-titulka1V druhom kole najvyššej hokejbalovej súťaže nás čaká prestížny zápas s Ružinovom. Stretnutie začína v sobotu, 14.septembra o 11.hod.

V sobotu sa predstavíme na ihrisku Ružinova, čo na súpera v druhom kole vraví Milan Beniač? "Ružinov je určite súper inej kategórie ako nováčik súťaže Svidník. Sme radi, že sme vstúpili do sezóny správnym a to víťazným krokom a to je dôležité a nie to či bol super ľahký alebo nie. Aj keď Ružinov prechádza obmenou, stále je to pojem v hokejbale a my budeme chcieť byt úspešní, aby sme si urobili pohodovú náladu pred blížiacim sa Svetovým pohárom."

Milan už načrtol tému Svetového pohára, je to asi posledná možnosť prípravy pred medzinárodným podujatím. "Určite, nakoľko už v stredu odchádzame do Pardubíc. Bude to zápas, kde môžeme ešte trochu doladiť formu, súhru a kvalitne sa pripraviť na Svetový pohár. Myslím, že všetci sme absolvovali kvalitnú letnú prípravu, vďaka ktorej dokážeme uspieť."

Túto sezónu nám zrušili domácu výnimku a tak možno pre nás netradične, budeme hrať systémom DOMA - VONKU. "Keďže väčšina súperov nám to "závidela" beriem to ako realitu. Tak ako už tréner Mráz spomínal a aj ja s tým súhlasím, že je to lepšie nakoľko nemusíme sa na jar prispôsobovať na betón, ale priebežne budeme pripravení a tak dokážeme uspieť a získavať aj na ihriskách súperov dôležité body."

Tvoj TIP na sobotňajší zápas? "Som optimista a vyhráme 1:5," dodal na záver krátkeho predzápasového rozhovoru Milan Beniač.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011