Nitra absolvovala sústredenie v Terchovej.

Kategória: Seniori

rytieri-terchovaV príjemnom prostredí sa konala posledná príprava mimo domáceho ihriska Nitry pred štartom novej extraligovej sezóny.


Štyri dni boli určené predovšetkým na trénovanie, posilňovanie a samozrejme aj oddych a wellness. "Mali sme tréningy, behy, kruhový tréning a samozrejme aj tréning v telocvični. Nesmel chýbať ani wellnes a regenerácia. Podľa mňa, sústredenie splnilo svoj význam," zhodnotil v krátkosti pobyt hokejbalistov v Terchovej manažér tímu Stanislav Petrík.

"Myslím, že celé sústredenie prebehlo podľa našich predstáv. Mali sme dobré podmienky. Chalani trénovali, regenerovali. Mrzí nás, že sme neodohrali zápas s Martinom, keďže ich bolo málo a nevedeli nastúpiť. S Považskou sme vyhrali 2:0. V celkovom meradle hodnotím sústredenie ako dobré a prospešné," reagoval tréner Richard Mráz.

"Sústredenie prebehlo vporiadku, počasie sme mali dobré. Tím bol pokope a to bolo hlavné a kolektív to potrebuje. Stretnutie s Považskou Bystricou sme vyhrali 2:0, aj keď sme neboli v plnom zložení. Ukazuje sa, že sa posúvame dopredu a to je hlavné. Inak môžeme povedať, že sústredenie bolo kvalitné a či úspešné, to ukáže až čas," vyjadril sa aj tréner Viliam Somolányi.

Konečná súpiska hráčov, ktorá bude bojovať v drese Nitrianskych Rytierov stále nie je známa. "Tento týždeň by sme sa mali dozvedieť aj konečnú súpisku hráčov, je to na tréneroch, ja do toho moc nechcem hovoriť. Akých hráčov chcú mať tréneri je to na nich," vyjadril sa manažér Petrík.
"Čo sa týka konečnej súpisky, mám určite už niekoľko mien, s ktorými ja osobne počítam, a ktorých by som si rád nechal. Čo sa týka nových hráčov, to určíme až po konzultácii s druhým trénerom. Konečné rozhodnutie, ale ešte nepadlo," reagoval tréner Mráz.

"Sústredenie pomohlo aj k načrtnutiu konečnej zostavy. Určitú predstavu o kostre tímu máme, ale ešte je viacero hráčov otvorených. Povedali sme do konca augusta, takže do konca týždňa ozrejmime, kto bude v nadchádzajúcej sezóne obliekať dres Nitrianskych Rytierov," informoval nás na záver tréner Somolányi.

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011