Na prípravnom turnaji v Gajaroch sme obsadili striebornú priečku.

Kategória: Seniori

titka-gajaryPočas uplynulého víkendu sa v Gajaroch konal kvalitný turnaj, na ktorom sa zúčastnili aj Nitrianski Rytieri, ktorí si odnášajú z prípravného podujatia striebornú priečku.
Na turnaji sa zúčastnilo 12 tímov. Treba však povedať, že Nitra nastúpila bez útočnej formácie R. Kašša, Hrivnák, Kučerka a príležitosť dostali aj noví hráči, prípadne mladí hráči, ktorí momentálne v nitrianskom kempe bojujú o seniorský dres do novej sezóny.
Výsledky
Nitry - Skalica 3:2 pp, góly: Titka 2
Nitry - Žiar n/Hr. 6:0, góly: Pavlík 3, Ecker 2, Riegel.
Nitry - Gajary 7:0, góly: Mach 3, Thron 2, Hracho, J. König,
štvrťfinále: Nitry - Skalica 9:0, góly: Beniač 3, Ladiver, Ecker, Čičo, Titka, Maxin, Balaška,
semifinále: Nitry - Jokerit 7:1, góly: Riegel 2, Balaška, Titka, Maděra, Ladiver, Pavlík,
finále: Nitry - Doprastav 0:2.

Konečné poradie: 1. Doprastav, 2. Nitrianski rytieri, 3. Jokerit Petržalka, 4. Gajary

Viliam Somolányi, (tréner Nitry): „Turnaj bol pre nás poučný, ukázal nám nedostatky, hoci predviedli sme aj peknú hru. Máme však na čom popracovať, do ligy je ďaleko, aby sme sa dobre pripravili na Svetový pohár. Sme v hrubej príprave, ale každá prehra bolí, musíme si z nej zobrať to pozitívne."

Michal Ecker (vyhlásený za najlepšieho hráča na turnaji): "V rámci prípravy sme zahrali pár prípravných zápasov na turnaji, no asi v najlepšom v stretnutí proti LG sme neuspeli. Myslím si, že turnaj splnil účel, keď sme si troska zahrali a nahnali kondičku do novej sezóny. Som rad, že mi tam popadali nejaké body v zápasoch a budem sa snažiť to presunúť aj do majstrovských zápasov."

Filip Titka (kapitán Nitry): "Turnaj bol zahrnutý v rámci nasej letnej prípravy na extraligu. Na turnaji sa dala šanca ukázať sa hráčom, ktorí prišli na skusy. Boli to naše prvé zápasy po dlhšej prestávke, tak to bolo aj vidieť v niektorých herných situáciách, ale na to bol ten turnaj aby sme sa oťukali pred novou sezónou. Turnajom sme prechádzali bez väčších problémov, vyhrali sme všetky zápasy, až na ten posledný finálový. Na turnaji sme podali slušný výkon, ale určíte to nebolo to, čo chceme hrať v extralige a na svetovom pohári v Pardubiciach. Aj po troch rokoch sú veci, ktoré treba zlepšiť. Ale s výkonom, ktorý chalani podali som spokojný."

zdroj: nitra.sme.sk

Najbližší zápas

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.

Majster Slovenska 2014/2015

majstri2015-16

Majster Slovenska 2013/2014

majster-2013-2014

Majster Slovenska 2012/2013

Rytieri-extraliga-2012-13-male

Majster Slovenska 2011/2012

Rytieri-extraliga-2011-12-male

Majster Slovenska 2010/2011

Rytieri-extraliga-2010-2011