Majstri sveta sú už doma.

Kategória: St.John´s2013

Hokejbal-majstri-sveta-2013 003Majstrovstvá sveta v hokejbale skončili pre Slovensko vynikajúco a naši reprezentanti sa vrátili na Slovensko so zlatým titulom.

14 rokov po poslednej zlatej medaile sa naša reprezentácia opäť tešila zo zisku zlatého titulu. Zverenci trénera Ďuriša prešli turnajom bez zaváhania. V aktuálnom kádri boli aj dvaja hráči, ktorí si pamätali prvý majstrovský titul zo svetového šampionátu v roku 1999 vo Zvolene - Róbert Kašša a Stanislav Petrík (obaja hráči HBK Nitra).
"Som veľmi rád, že nás v reprezentačnom výbere bolo toľko hráčov z Nitrianskych Rytierov. Svedčí to aj o vysokej kvalite nášho nitrianskeho celku," zhodnotil v krátkosti nitriansky kapitán a čerstvý majster sveta Filip Titka.
"To, že som dostal ocenenia na turnaji (najlepší útočník a najlepší strelec na šampionáte) je len veľká pocta pre mňa. Dôležité je to, že sme vyhrali titul majstra sveta a to ma teší najviac," reagoval hokejista Košíc a hokejbalista HBK Nitra Marek Slovák.
"Mňa veľmi teší, že trojnásobný majster Slovenska má také zastúpenie v reprezentačnom drese. Dôležitejšie je však to, že tí chalani, ktorí hrali za Slovensko boli ťahúňom družstva. Neboli to len chalani do počtu niekde v štvrtej päťke a o to ma to teší viac," prezradil reprezentačný brankár, ako aj manažér tímu HBK Nitra Stanislav Petrík.
Ako to vyzeralo pri príchode zlatých chlapcov si môžete pozrieť v priloženom videu.

Celú fotogalériu nájdete na tomto odkliku.

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.