Naši chlapci vybojovali titul majstra sveta

stanko-kassaFinále muži: Česko - Slovensko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 38. Wrobel - 14. Oravec (Rímsky), 29. Martinusík (Slovák, Wagner).
Finále ženy: Kanada - Slovensko 2:0 (1:0,1:0,0:0)

Zostava SR: Tomčíková (Zuziaková) - Karafiátová, Kolcúnová, Lalíková, Raková, Žitňanská, Majkúthová, Ivana Gajdošová, Kapustová, Pavlovičová, Jurčová, Stašová, Ihnaťová, Bednárová, Krajňáková, Veličková, Pravlíková, Gajdošová Mária, Mikesková, Gorecká, Klimášová.

SR: Petrík (Bratina) - Minárik, Haring, Blahut, Danko, Šlachtič, Bujdák, Titka, Káčer, Kašša, Svitana, Ladiver, Maděra, Beniač, Slovák, Behúl, Martinusík, Rímsky, Žulko, Wagner, Oravec.

Mužská reprezentácia Slovenska získala po druhýkrát víťazný titul. Rozhodli o tom zverenci trénera Ďuriša dvoma gólmi vo finále proti Českej republike. Vynikajúci zápas sme začali lepšie a po dvoch tretinách sme viedli už 0:2. Českí hráči dokázali korigovať finálový zápas sedem minút pred koncom, keď Wrobel znižoval na rozdiel jedného gólu. Naši reprezentanti stretnutie napokon zvládli a porazili Česko 1:2 a získali tak druhý titul majstra Sveta.

nitra

Ženská reprezentácia titul neobhájila, keď vo finále proti domácej Kanade po prvýkrát na šampionáte inkasovala, a keďže naše dievčatá neskórovali, titul po výhre 2:0 ostal v domácej krajine.

V individuálnych oceneniach sme mali tiež bohaté zastúpenie. Do ženského All-Stars tímu sa dostala Zuzana Tomčíková a Ivana Gajdošová. Najlepšou obrankyňou majstrovstiev sa stala Petra Pravlíková. V mužskej časti sa brankár Stanislav Petrík stal najužitočnejším hráčom majstrovstiev. Marek Slovák získal dve ocenenia -najlepší útočník a najlepší strelec.

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.