MS: Aj muži aj ženy budú hrať finále.

Kategória: St.John´s2013

logo-msMuži: Slovensko - Portugalsko 4:3 (2:1, 1:1, 1:1), góly: 5. Kašša (Svitana, Danko), 13. Behúl (Oravec), 26. Martinusík (Marek Slovák), 36. Oravec (Behúl) - 8. a 26. Ricardo Alberto, 45. Creador

Ženy: Slovensko - Česko 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0), gól: 50. Ihnaťová (Klimášová)

Naša ženská a mužská reprezentácia nastúpila na svoje semifinálové zápasy. Muži začali lepšie, keď Kašša v 5.minúte posielal Slovensko do vedenia 1:0, ale Portugalčania o tri minúty dokázali vyrovnať. Do prestávky zabezpečil opäť vedenie Slovenska Behúl. Vyrovnaný hokejbal pokračoval aj v druhej časti a po góle Martinusíka a Alberta na portugalskej strane, stále viedlo Slovensko o gól. V poslednej časti v 36.minúte Oravec zvyšoval na 4:2. Portugalsko v závere už nemalo na čo čakať a v hre bez brankára dokázalo ešte výsledok korigovať na konečných 4:3. Slovenskí reprezentanti po vynikajúcom výkone si zahrajú finále a budú opäť bojovať o zlato.
Ženy nastúpili na semifinále proti Češkám. Naša reprezentácia na turnaji ešte neinkasovala a rovnako tomu bolo aj v tomto zápase. Šance boli na oboch stranách, ale zmenu stavu sme sa počas riadneho hracieho času nedočkali. A tak nasledovalo predĺženie a v ňom Ihnaťová po peknej akcii prekonala českú brankárku a rozhodla tak o postupe Slovenska do finále.
Muži budú hrať finále proti Českej republike a ženy proti domácej Kanade.

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.