Grékov sme porazili až v poslednej sekunde

Kategória: St.John´s2013

sr-greckoGrécko - Slovensko 1:2 (0:0,0:1,1:1). Štatistika k zápasu (klik na výsledok v pravom menu). Zostava SR: Petrík, Bratina - Minárik, Haring, Blahut, Danko, Šlachtič, Bujdák, Titka, Kašša, Svitana, Hrivnák, Ladiver, Maděra, Beniač, Slovák, Behúl, Martinusík, Rímsky, Žulko, Wagner, Oravec.

Na posledný zápas v základnej skupine nastúpila naša reprezentácia proti Grécku. Úvod začali lepšie hostia, keď mali možnosť presilovej hry pri štvorminútovej presilovej hre za vylúčenie Mareka Slováka. Gréci však nezahrali presilovku najlepšie, a aj keď pohrozili v bránke Slovenska bol vynikajúci Petrík.  Úvodnú tretinu sme na strely síce vyhrali, ale skóre sa v tejto časti nemenilo.

Na prvý gól sme si museli počkať do druhej tretiny, keď sme hrali v oslabení, ale Patrik Svitana predviedol peknú akciu a otváral skóre stretnutia. Aj v ďalšom priebehu hry sme sa tlačili pred gréckeho brankára, ale skóre sa nemenilo. Pred koncom druhej časti mali veľkú šancu Gréci na vyrovnanie, ale Petrík bol pozorný.

To čo sa nepodarilo súperovi na konci druhej tretiny, prišlo v 31.minúte a bolo vyrovnané. Ani inkasovaný gól nás nezastavil v aktivite, ale grécka obrana bola pozorná. Následne sa do hlavnej úlohy dostali rozhodcovia, keď svojimi nie moc jasnými verdiktmi dali možnosť Grékom pred koncom riadneho hracieho času presilovej hry. Súper potreboval vyhrať a tak odvolal brankára a v poslednej sekunde dokázal túto situáciu využiť Milan Beniač, keď do prázdnej bránky rozhodol o víťazstve 1:2.

paysafecard-Logo -Claim RoundedField

S paysafecard platíte online v internetových obchodoch z najrozmanitejších oblastí, ako sú hry, sociálne médiá a komunity alebo hudba, film a zábava. Nepotrebujete k tomu ani bankový účet a ani kreditnú kartu. Kúp si vopred paysafecard v najbližšej predajni a plať online so 16-miestny PIN v internetovom obchode. Tak jednoducho ako s hotovosťou.